Riportfejlesztő

Szeretsz nagy mennyiségű adattal dolgozni? Nem elég a szimpla "kódolás", szereted érteni is, hogy amit csinálsz, az mire jó? Átlátod az összefüggéseket, egyből meglátod a lényeget és ezt más számára is meg tudod érthetően mutatni? Az sem zavar, ha párhuzamosan 10-20 projektben vannak feladataid? Akkor nem kérdés, hogy a riporting csapatunkban van a helyed!

Mi hazai és külföldi (pl. brazil, japán, mexikói) vállalatok számára végzünk igen komoly hatékonyságnövelő munkafolyamat-fejlesztéseket a JobCTRL megoldásunk révén. Ebbe a folyamatba csatlakoznál be.

A te feladatod lesz, hogy

  • a rendszer által előállított adathalmazt feldolgozd, riportokat fejlessz belőlük az Ügyfeleink és a Tanácsadóink által meghatározott formátum szerint (a riportok feldolgozása elsősorban C#-ban történik egy általunk kialakított környezetben, aminek a célja leginkább a munkánk megkönnyítése),
  • szólj, ha van jobb javaslatod annál, mint, amit a többiek kitalálnak.

Nekünk fontos, hogy

  • akarj tanulni és fejlődni és ez a hozzáállásodon is látszódjon,
  • legyen IT vagy műszaki végzettséged,
  • legyen már legalább 2 évnyi programozási tapasztalatod (leginkább C#, Excel makrók, Javascript, HTML),
  • tudj logikusan gondolkodni és legyen jó analitikus készséged.

Mi garantáljuk neked, hogy

  • olyan feladatokat fogsz kapni, melyekből rengeteget tudsz tanulni és fejlődni,
  • szeretnénk, ha szeretnél itt dolgozni és mindent elkövetünk, hogy ez így is maradjon,
  • nemzetközi a munkakörnyezet,
  • nálunk valóban rugalmas a munkaidő, nincs kötelező "9-5-ig" és tartósan dolgozhatsz távmunkában is.

Kérünk, pályázatod beadása során írd meg nekünk fizetési igényed és a legkorábbi időpontot, amikor munkába tudnál állni nálunk! Ezt megteheted az önéletrajzodon belül, vagy a jelentkezési űrlap Szakterületek mezőjében. Köszönjük! :)

Kérünk, minél több mezőt tölts ki az űrlapon! Ezzel megkönnyíted a munkánkat, hiszen minél több adatot adsz meg, annál könnyebben dönthetjük el, hogy a jelentkező vagy az ajánlott személy megfelel-e a követelményeknek.

Tallózás

(DOC, DOCX, PDF, JPG, PNG, max. 5 fájl, összesen max. 5MB)

    tallózz/húzz ide DOC, DOCX, PDF, JPG, PNG fájlokat (max. 5 fájl, összesen max. 5MB)

      *kötelező mezők

      Ő kell nektek

      Én ajánlom